O nas

Poziomkowy dom

to miejsce położone pod szczytem góry Cieńków Niżni 720 m n.p.m. w Wiśle. Urokliwy dom z bali to doskonałe miejsce dla spotkań w gronie znajomych, organizacji warsztatów lub spotkań terapeutycznych, czy wypadów za miasto z rodziną.

Wewnątrz znajdziecie: 6 sypialni, 4 łazienki, dużą, przestronną kuchnię oraz pokaźną salę, która idealnie sprawdzi się w czasie zajęć jogi, warsztatów tanecznych lub posłuży Wam w czasie rodzinnego seansu filmowego.

Maksymalna ilość osób jaką może przyjąć nasz Poziomkowy Dom to 16!

Podział:

2 sypialnie – 3 osobowe z 3 łóżkami pojedynczymi
2 sypialnie – 3 osobowe z łóżkiem małżeńskim + 1 pojedynczym
2 sypialnie – 2 osobowe z 2 łóżkami pojedynczymi

Dodatkowo 2 łóżka pojedyncze na dużej sali do ćwiczeń.

Przysłowiową wisienką na torcie, jest taras o powierzchni przekraczającej 70 m2, z którego można podziwiać całą dolinę Czarnej Wisełki, pałacyk prezydencki oraz szczyt Baraniej Góry.

Dla naszych gości, przygotowaliśmy również strefę relaksu, gdzie czeka sauna oraz pokój do masażu. Zimą dostępna jest również narciarnia, która mieści się w ogromnym garażu, tuż obok stołu do gry w tenisa stołowego.

Z pewnością nie spotkacie u nas nudy. Lokalizacja naszego Poziomkowego Domu daje wiele możliwości na codzienną aktywność. W niecałe 10 min można dojść na szczyt Cieńkowa Niżnego, gdzie mamy do dyspozycji 2 restauracje: Ranczo Cieńków oraz Karczmę Jedlowo. Ze szczytu możemy udać się na krótką, pieszą wycieczkę po tzw. Pętli Cieńkowskiej, którą dojdziemy na szczyt skoczni im. Adama Małysza. Stamtąd rozpościera się niesamowity widok.

Idąc w drugą stronę, za żółtym szlakiem, możemy przespacerować się. przechodząc przez wszystkie 3 szczyty Cieńkowa: Niżni (720 m n.p.m.), Postrzedni (865 m n.p.m) i Wyżni (957 m n.p.m). Przy zjeździe z głównej drogi do naszego Domu, możecie spróbować swoich sił w Disc Golfa oraz w tym samym miejscu rozpoczyna swój bieg niebieski szlak na Baranią Górę (1220 m n.p.m). Idąc nim, przejdziecie przez Dolinę Białej Wisełki, która jest uważana za jedną z najbardziej malowniczych dolin w Polsce. Jej zwieńczeniem są Kaskady Rodła, czyli przepiękne naturalne progi wodne.

Fani zimowego szaleństwa także nie będą zawiedzeni. Na szczycie góry Cieńków znajduje się stacja kolejki „Cieńków”, która zapewnia łącznie prawie 7 km narciarskich tras.

Można również podjechać samochodem w stronę Wisły Malinki, gdzie czekają na Was takie ośrodki narciarskie, jak Nowa Osada (ok. 10 min samochodem), Klepki, czy właśnie Cieńków (ok. 15 min samochodem). W promieniu 10 km są także dwa ośrodki z trasami biegowymi, więc również fani tego sportu będą usatysfakcjonowani.

W okolicy:
Disc Golf Wisła Czarne – ok. 500 m
Sklep ABC Wisła Czarne – 700 m
Bike Park + stok narciarski Nowa Osada – ok. 10 min
Aquapark w Hotelu Gołębiewskim – ok. 20 min
Bike Park + stok narciarski Skolnity – ok. 15 min
Przełęcz Kubalonka – trasy biegowe – ok. 15 min
Ośrodek Sportowy Jonidło – trasy rolkowo-biegowe – ok. 10 min
Centrum Wisły – ok. 15 min

Galeria

Cennik

Minimalny okres wynajmu to:

Styczeń – Luty, Lipiec – Sierpień: 3 doby

Marzec – Czerwiec, Wrzesień – Grudzień: 2 doby

Sezon zimowy (od 1 listopada do 31 marca): 1900 zł / doba
Boże Narodzenie: 2100 zł / doba
Sylwester: 2600 zł / doba
Sezon letni (od 1 kwietnia do 31 października): 1800 zł / doba
Majówka: 2050 zł / doba
Boże Ciało: 2050 zł / doba
Zwierzęta: 50 zł / zwierzak

Cennik

Rezerwacja:

Po dokonaniu wstępnej rezerwacji, należy dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 1000 zł na poniższe konto bankowe w terminie do 3 dni roboczych:
46 1050 1315 1000 0097 6780 9016
Niedokonanie wpłaty jest równoznaczne z anulowanie rezerwacji.
Pozostała cześć kwoty płatna najpóźniej na 2 dni przed przyjazdem na powyższe konto.
W przypadku rezygnacji z rezerwacji poniżej 30 dni od terminu przyjazdu, zaliczka nie będzie zwracana.
W zależności od sytuacji, właściciel przyznaje sobie prawo do pobrania kaucji za dom w wysokości 1000 zł.

Kontakt

poziomkowydom5@gmail.com

Magdalena: +48 793075775
Kuba: +48 697 855 985

dojazd

W Wiśle Malince skręcamy w stronę Pałacyku Prezydenckiego i Wisły Czarne.
Mijamy po lewej stronie Zaporę Wisły Czarne i skręcamy w lewo na skrzyżowaniu przed wjazdem na Kubalonkę w kierunku na Czarne. Dojeżdżamy do parkingu dla turystów udających się na Baranią Górę i tuż przed nieczynną już restauracją Fojtula, skręcamy w lewo i kierujemy się pod górę ulicą Cieńków. Numer domu to 5D – powinien się pojawić po około 400 m jazdy na zakręcie. Wjazd samochodem pod dom powinien być tyłem, ze względu na ułożenie skarpy i podjazdu przed domem.

UWAGA – droga jest bardzo wąska. Zimą wjazd możliwy tylko i wyłącznie z napędem 4×4. Dla innych pojazdów potrzebne łańcuchy, lecz w tym wypadku nie jesteśmy w stanie zagwarantować powodzenia w wyjeździe pod górę.